1277450. PLÅTLEKSAKER, 3 st, tåg, båt, flygplan.
Flygplan, friktionsdriven, Rallye, F-Ral, Frankrike, ca 31 cm långt.
Båt/skepp, batteridriven, Modern toys, 14, Japan, ca 36 cm lång.
Lok, batteridrivet, ''Puff puff loco'' ME 660, Kina, 413, ca 40 cm långt.
Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.
Lättare bucklor, färgskav. Skador på flygplanets plastdel.