SOFFBORD, med infälld utdragsskiva, 1950/60-tal.

12770. SOFFBORD, med infälld utdragsskiva, 1950/60-tal.

Teak ochh svartlackat trä, Längd 116, bredd 59, höjd 55 cm, total längd 155 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 644