KÖPMANSDISK, Hem- & Butiksinredningar, Bruzaholm, 1900-talets första hälft.

127697. KÖPMANSDISK, Hem- & Butiksinredningar, Bruzaholm, 1900-talets första hälft.

Glasskiva, trä med inredning och 24 lådor, längd 200, djup 60, höjd 90 cm.

Bruksslitage (har stått i klädbutik).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 856