FISKERULLAR, 2 st, Noris, 1900-tal.

1276946. FISKERULLAR, 2 st, Noris, 1900-tal.

Noris Shakespeare 2010.
Noris Shakespeare Europa-Klasse Deluxe 2210.

Bruksslitage. Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Noris Shakespeare 2010.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 722