TAKPLAFOND, jugend, tidigt 1900-tal.

12768. TAKPLAFOND, jugend, tidigt 1900-tal.

Koppar. Slipat glas. Diameter 55 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 782