SOFFBORD, björk och bok, Karl Erik Ekselius J O Carlsson, Vetlanda.

1276796. SOFFBORD, björk och bok, Karl Erik Ekselius J O Carlsson, Vetlanda.

etikettsign samt stämplad 1977, diameter 110 cm, höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 494