Halmstads Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 4 st, Carl-Ewert Ekström, Albin Johansson & Söner,1960-tal.
1276740. STOLAR, 4 st, Carl-Ewert Ekström, Albin Johansson & Söner,1960-tal.
Brännstämplade.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Brännstämplade.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
544