SOFFBORD, England, 1900-talets andra hälft.

127638. SOFFBORD, England, 1900-talets andra hälft.

Idegran. Röd skinnskiva. 110x65 cm utan klaffar. Lådor i sarg.

Fläckar, ringar på skiva. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 816