GJUTJÄRNSKAMIN, Ankarsrum "Viking no 1242", 1900-talets början.

1276207. GJUTJÄRNSKAMIN, Ankarsrum "Viking no 1242", 1900-talets början.

Låda tillbehör medföljer. Höjd 85 cm. Överdel 25x27 cm.

Ej genomgången. Rost och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 802