FÅTÖLJ, trä, 1950-tal, blå klädsel.

127609. FÅTÖLJ, trä, 1950-tal, blå klädsel.

Träkarmar, nackkudde. Rygghöjd 84 cm.

Bruksslitage, fläckar, slitage på armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 290