BENGT ORUP. "Blå dialog" gouache.

1275954. BENGT ORUP. "Blå dialog" gouache.

Signerad och daterad 1960.
19x43 cm.

Bengt Orup (1916–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1960.
19x43 cm.

Bengt Orup (1916–1996)

Antal besök: 528