JACOB JORDAENS. HANS KRETS. Studie av manshuvud, olja på duk.

127578. JACOB JORDAENS. HANS KRETS. Studie av manshuvud, olja på duk.

39,5 x 30,5 cm.

Krackelyrer, färgbortfall/smärre dukskador, dubblerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

39,5 x 30,5 cm.

Antal besök: 1 980