GLASSERVISDELAR, 26 delar, "Helga" och "Bror", 1900-tal.

12755. GLASSERVISDELAR, 26 delar, "Helga" och "Bror", 1900-tal.

Helga: 6 vinglas, höjd 18 cm, 6 grogglas, 4 likör.
Bror: 1 vinglas, höjd 18,5 cm, 9 likörglas.

Naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Naggar.

Antal besök: 6 212