KNIV, samearbete, Petter Poidnack, 1900-tal.

127554. KNIV, samearbete, Petter Poidnack, 1900-tal.

Signerad, total längd inkl. slida ca 25,5 cm.

Slitage, smärre stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre stötskador.

Antal besök: 2 028