FÅTÖLJ, "Torparen", Gustav Axel Berg.

1275452. FÅTÖLJ, "Torparen", Gustav Axel Berg.

Sadeljord, gråmålad. Osignerad. Sitthöjd 42 cm. Rygghöjd 96 cm.

Brukslitage. Ommålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage. Ommålad.

Antal besök: 1 546