PLÅTSKYLT, dryckesreklam, tidigt 1900-tal.

1275265. PLÅTSKYLT, dryckesreklam, tidigt 1900-tal.

höjd 62 cm, bredd 49 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 62 cm, bredd 49 cm.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 900