ÖRHÄNGEN, 18 kt guld och vitguld.

127507. ÖRHÄNGEN, 18 kt guld och vitguld.

Längd 2.4 cm, vikt 10.2 gram. Små bucklor. Clipssystem. Stämplade KAST.

Earrings in 18 K gold and white gold. Small dents. Clip fittings.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 538