BORDSFOGENLAMPA, Hövik verk, 1900-tal.

127487. BORDSFOGENLAMPA, Hövik verk, 1900-tal.

Höjd 79 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 468