Halmstads Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
SKÅL, keramik, Hjördis Oldfors, Uppsala Ekeby, 1960-tal.
1274671. SKÅL, keramik, Hjördis Oldfors, Uppsala Ekeby, 1960-tal.
Längd 12 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 12 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
210