KARMSTOLAR, 1 par, Biedermeier, 1800-tal.

127461. KARMSTOLAR, 1 par, Biedermeier, 1800-tal.

Svarvade framben.

Slitage, förstärkta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svarvade framben.

Slitage, förstärkta.

Antal besök: 1 103