BORDSLAMPOR 1 par, bemålad trä, 1900-tal.

127456. BORDSLAMPOR 1 par, bemålad trä, 1900-tal.

Höjd inkl skärmar ca 78 cm.

Tejprester, bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl skärmar ca 78 cm.

Antal besök: 630