SOFFA med förvaring, träskuren dekor, 1900-tal.

127437. SOFFA med förvaring, träskuren dekor, 1900-tal.

Längd ca 87 cm. Höjd inkl rygg ca 103 cm.

Slitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre fläckar.

Antal besök: 1 015