GÖSTA MÅNSSON. Färglitografi, signerad 119/290.

127426. GÖSTA MÅNSSON. Färglitografi, signerad 119/290.

46 X 55.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 X 55.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 8 283