Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
GÖSTA MÅNSSON. Färglitografi, signerad 119/290.
127426. GÖSTA MÅNSSON. Färglitografi, signerad 119/290.
46 X 55.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 X 55.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
7 702