STOL Grythyttan 50-tal.

STOL Grythyttan 50-tal.
1274229. STOL Grythyttan 50-tal.

Stomme av metall. Rygg och sits stoppade med galon. Brickmärkt Grythyttans Stålmöbler.

slitage fläckar märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 678