GLASFÖREMÅL, 9 delar, 1800-1900-tal.

127409. GLASFÖREMÅL, 9 delar, 1800-1900-tal.

Högsta höjden 11,5 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjden 11,5 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 793