BORDSLAMPA, 1930/40-tal.

BORDSLAMPA, 1930/40-tal.
1274023. BORDSLAMPA, 1930/40-tal.

Fot i mässing och trä. Plåtskärm. Höjd ca. 40 cm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 846