Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OLGA HASSELMANN-KURTZ. "Sommertag", pastell, signerad och daterad 1918.
12737. OLGA HASSELMANN-KURTZ. "Sommertag", pastell, signerad och daterad 1918.
70 x 54 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 54 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
2 016