SKÅP, allmoge, ek, 1800-tal.

SKÅP, allmoge, ek, 1800-tal.
127365. SKÅP, allmoge, ek, 1800-tal.

Tudelat. I ek. Längd 112 cm, bredd 44 cm, höjd 191 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 516