TÅGBANA, Fleischmann, 9315 Piccolo, start set, 1900-tal.

1273307. TÅGBANA, Fleischmann, 9315 Piccolo, start set, 1900-tal.

I kartong med instruktionshäfte.
Lok och 4 vagnar, räls, transformator.

Bruksslitage, kartong med skador. Ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 975