LISBETH DAHL. Askar/smyckesgömmor 4 st, Odahl design.

1273176. LISBETH DAHL. Askar/smyckesgömmor 4 st, Odahl design.

Med textilpåse.
Groda, höjd 2,5, längd 5,5 cm.
Tekanna, höjd 5, längd 9 cm.
Sköldpadda, höjd 3, längd 6,5 cm.
Paket, höjd 3, längd 6,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med textilpåse.
Tekanna, höjd 5, längd 9 cm.
Paket, höjd 3, längd 6,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 680