PREBEN DAL. TAKLAMPA, "SYMFONI", DANMARK.

1273172. PREBEN DAL. TAKLAMPA, "SYMFONI", DANMARK.

Vitlackerad plåt, 1900-talets andra hälft. Höjd ca 35 cm.
Etikettmärkt "Made in Denmark".

Ej funktionstestad, avklippt strömsladd. Bruksslitage, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 042