TAKLAMPA "Frasselampa", Anders Fransson, Fagerhult, 1960/70-tal.

127315. TAKLAMPA "Frasselampa", Anders Fransson, Fagerhult, 1960/70-tal.

Etikettmärkt, plast, Diameter 50 cm.

Smärre slitage, märken, färgfläckar på takkopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 13 899