SÅG, metall, 1900-tal.

SÅG, metall, 1900-tal.
1272770. SÅG, metall, 1900-tal.

höjd 57 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 57 cm.

Antal besök: 802