BOK, Genesis hebraice av Johannes Elai Terserus, 1600-tal.

12726. BOK, Genesis hebraice av Johannes Elai Terserus, 1600-tal.

16 x10,5 cm.

Skador, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 x10,5 cm.

Skador, ej genomgången.

Antal besök: 1 679