GLASSERVIS, 31 delar, Tidigt 1900-tal, Graverad dekor "KMK" Kungliga Motorbåt Klubben.

127253. GLASSERVIS, 31 delar, Tidigt 1900-tal, Graverad dekor "KMK" Kungliga Motorbåt Klubben.

4 st grogglas, 8 st rödvinsglas, 9 st vitvinsglas. 5 st selterglas, 3 st snappsglas, 2 st likörglas.

Bruksslitage, enstaka, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 915