OKÄND KONSTNÄR. 2 st. Landskapsbilder. Akvarell. ca 1900. En stämpelsignerad.

127245. OKÄND KONSTNÄR. 2 st. Landskapsbilder. Akvarell. ca 1900. En stämpelsignerad.

Troligen kinesisk konstnär.
23 x 43 cm.

Slitage på ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Troligen kinesisk konstnär.
23 x 43 cm.

Slitage på ramar.

Antal besök: 971