GOLVUR, dat 1833.

127190. GOLVUR, dat 1833.

Senare pendel, lod finns. Höjd ca 208 cm.

Slitage, skador. Renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
127190. GOLVUR, dat 1833.

Antal besök: 1 114