TÄCKE/TEXTIL, Sverige 18/1900-tal.

127171. TÄCKE/TEXTIL, Sverige 18/1900-tal.

ca 180 x 140 cm.

Smärre slitage, ihopsydd av 2 delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 180 x 140 cm.

Antal besök: 864