Halmstads Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOL, teak, Erik Buch, Danmark, 1960-tal.
1271680. STOL, teak, Erik Buch, Danmark, 1960-tal.
Rygghöjd 77 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygghöjd 77 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
617