MÄTSTICKA, trä, allmoge, daterad 1852.

1271188. MÄTSTICKA, trä, allmoge, daterad 1852.

Längd 70,5 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 70,5 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 987