MARY MOESCHLIN. "Mörka klippor". Textilvävnad. Signerad.

127114. MARY MOESCHLIN. "Mörka klippor". Textilvävnad. Signerad.

Ca 130 x 140 cm.
Proveniens: Handelsbanken Linköping. Inköpt 1978 för 14 310:-.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 130 x 140 cm.

Antal besök: 2 950