THÉOPHILE ALEXANDRE STEINLEN. Tuschteckning.

1271085. THÉOPHILE ALEXANDRE STEINLEN. Tuschteckning.

Sittande man, signerad ST, 27x21 cm
A tergo med påskrift.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

A tergo med påskrift.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 512