OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik.

1270990. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik.

Abstrakt komposition. Oidentifierad signatur. Daterad -87
A tergo etikett Strandgalleriet Södertälje. 62x45 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 257