GOLVLAMPA, stomme trä, Falkenbergs Belysning, 1900-tal.

127092. GOLVLAMPA, stomme trä, Falkenbergs Belysning, 1900-tal.

Etikettmärk, total höjd 145 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 506