OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna i vinterlandskap, olja på duk, kopia efter Frederik Rohde.

1270469. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna i vinterlandskap, olja på duk, kopia efter Frederik Rohde.

Ca 22 x 27 cm.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 22 x 27 cm.

Krackelyrer.

Antal besök: 1 089