SKÅL på FOT, alabaster, 1900-talets början.

127038. SKÅL på FOT, alabaster, 1900-talets början.

Höjd 18 cm. Diameter 23 cm. Dekor med delfiner samt vinrankor.

Slitage, skador, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, nagg.

Antal besök: 1 697