GOLVLAMPOR, ett par, Santa & Cole, 19/2000-tal.

12703. GOLVLAMPOR, ett par, Santa & Cole, 19/2000-tal.

Kromad och läderklädd fot. Höj- och sänkbar. Höjd 158.

Smärre slitage, fläckade skärmar. En lampfot saknar ringen för att fästa skärmen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 261