KARTA, " Staden Söderhamn", Gustaf Ljunggren, 1857.

1270245. KARTA, " Staden Söderhamn", Gustaf Ljunggren, 1857.

55 x 41 cm.

Slitage, skador, blekta partier. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 41 cm.

Antal besök: 658