Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Skulptur
SUSANNE DEMÅNE. SKULPTUR, metall, otydligt signerad, modern.
1269986. SUSANNE DEMÅNE. SKULPTUR, metall, otydligt signerad, modern.
höjd 35 cm.
mindre åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 35 cm.
mindre åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 424