LJUSLYKTOR, Henry Dean, 7 st.

LJUSLYKTOR, Henry Dean, 7 st.
1269874. LJUSLYKTOR, Henry Dean, 7 st.

Glas, gravyrsignerade och etikettmärkta, höjd 8 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 499